خرید توری ضد حشره در تهران

دسته بندی مقالات

مازندران، بابل

info@tikatrading.ir

09373219035

خرید توری ضد حشره در تهران
455
ژوئن 15, 2022
websazanadmin

چرا باید از توری ضد حشره استفاده نمود؟

خرید توری ضد حشره در تهران _ توری ضد حشره گلخانه که از تجهیزات گلخانه به شمار می رود، برای مبارزه و از بین بردن نفوذ هر نوع مگس سفید، سفید بالک ها، کنه ها، شته و تریپس در گلخانه استفاده می شود. با توجه به اینکه به دلیل مناسب بودن شرایط گلخانه برای رشد، اینگونه آفات به محض ظاهر شدن سریعا رشد و تکثیر می یابند، بایستی به طور مداوم از توری ضد حشره گلخانه استفاده شود و در صورت مشاهده هر نوع سوراخ و خرابی اقدام به تعویض آنها کرد.
این توری که یکی از انواع توری گلخانه محسوب می شود، نه تنها مانع نفوذ آفات، پرندگان و … به گلخانه می شود، بلکه مانع از آفتاب سوختگی و افزایش دما در محیط گلخانه می شود. همچنین یک مانعی برای عدم نفوذ تگرگ و حفاظی برای گیاهان در برابر یخ زدگی است. توری ضد حشره گلخانه ها غالبا در سه نوع مش 32 و 40 و 50، طول 100 متر و در عرض های 1.5، 2 و 2.5 متر موجود است.

ویژگی های توری ضد حشره

ساخت کشورهای ترکیه، چین وایتالیا
5 تا 10 درصد مواد آنتی یو وی یا ضد اشعه فرا بنفش
20 درصد ایجاد سایه اندازی
جنس مواد پلی اتیلن

بازرگانی تیکا


در حین انتخاب توری ضد حشرات به عوامل زیر دقت کنید
آفت

با توجه به این مطلب که هر نوع گیاه را آفت مخصوص به خودش مورد حمله قرار می دهد در انتخاب مش مورد نیاز توری ضد حشرات بسیار مهم است.

جنس

جنس اغلب توری های ضد حشره پلی اتیلن می باشد.

مش

اگر می خواهید قدرت دفع حشرات در توری های ضد حشره را بالا ببرید لازم است که قطر مش کوچکتر را بکار ببرید. این در حالی است که هر چقدر قطر مش توری ها کوچکتر باشد، روی میزان تهویه گلخانه هم تاثیر منفی گذاشته می شود. به دلیل اینکه تریپس یک حشره بسیار کوچک است، استفاده از توری ضد تریپس مانع ورود حشرات دیگر نیز خواهد شد. هر اندازه قطر مش ها بیشتر باشد مانع ورود حشرات بزرگتر می شود. مانند، مش 50 که ریز تر از توری با مش 32 می باشد.

خرید توری ضد حشره
خرید توری ضد حشره

خرید توری ضد حشره در تهران

میزان سایه و مقاومت توری ضد حشره گلخانه در مقابل نور، گرما و رطوبت

از دیگر عوامل مهم در زمان خرید توری ضد حشره مقدار سایه اندازی می باشد یا به عبارتی کاهش دادن تابش نور خورشید. به دلیل اینکه این توری ها در مکان هایی نصب می شوند که در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند، بنابراین آنها را با لایه ای مواد آنتی یو وی خورشید مقاوم می کنند. باید دقت داشته باشید تا بیش از حد مانع عبور نور خورشید به داخل گلخانه نشوند.

همچنین در هنگام خرید باید دقت داشت تا این توری ها نسبت به خوردگی موادی مثل سم یا باران های اسیدی نیز از استحکام بالا برخوردار باشند. مقدار مناسب درصد سایه اندازی برای توری ضد حشره 20 تا 30 درصد می باشد.

وزن و استقامت

وزن در انتخاب توری های ضد حشره یکی از عوامل مهم می باشد. به صورت استاندارد هر متر مربع این توری ها بین 120 تا 140 گرم است. همچنین میزان مقاومت کششی این توری ها هم 18 کیلوگرم است.

تکنیک ساخت

توری ضد حشره باید دارای تکنیک خاص در بافت و ساخت خود باشد. به طوری که لازم است یکنواختی در بافت سوراخ ها و کوچک بودن این سوراخ ها لحاظ شود تا مانع از ورود حشرات به داخل شود.

چگونگی نصب توری ضد حشره

توری ضد حشره با توجه به حالات نصب به مدل های زیر تقسیم می شود:

توری ضد حشره ثابت: برای عموم مدخل های جریان هوا که قرار است به شکل ثابت و عاری از هر گونه تغییری باشند، بهتر است از نوع نصب ثابت توری ضد حشره استفاده کنید. غالب دریچه هایی که در سقف فضاهای گلخانه ‌ای هستند، از این نمونه ها می باشند.


توری ضد حشره پنجره بازشو: جمعی از دریچه ها در جداره گلخانه ها حالتی شبیه به پنجره دارند. این دریچه ها باید به شکلی نصب شوند که به راحتی بتوان توری ضد حشره را باز و بسته نمود. تعریف قاب در نصب این نوع از دریچه ها تاثیر منفی در عملکرد کامل سیستم تهویه مطبوع گلخانه ‌ای دارد.


توری ضد حشره آکاردئونی: توری های ضد حشره به شکل دریچه های سقفی، پنجره های جانبی و یا هر نوع حالتی می توانند به شکل آکاردئونی طراحی شوند. طرح باز و بسته شدن آکاردئونی توری ضد حشره، حجم و فضای کمتری به نسبت روش های تعریف شده در بندهای قبلی نیاز دارد.

خرید توری ضد حشره در تهران

عواملی که باید در مورد نصب توری ضدحشره درنظر داشت:

نوع واندازه حشره مورد نظر.
انتخاب نوع مناسب توری ضد حشره گلخانه .
بررسی و مطالعه طراحی سازه به منظور تهویه و چرخش هوای صحیح گلخانه.
نصب اتاق ایزوله در هنگام استفاده از توری ضد حشره گلخانه .
شروع کاشت با ماده گیاهی سالم و عاری از آفات و جلوگیری از ورود گیاهان آلوده به گلخانه.
استفاده ازسیستم های کنترل مستقر جهت تشخیص ورود احتمالی و رشد آفات.

توری ضد حشره
توری ضد حشره

برای انتخاب اندازه سوراخ توری ضد حشره گلخانه موارد زیر می تواند کمکتان کند:

اندازه پیشنهادی سوراخ توری حشره برای جلوگیری ازورود حشراتی مانند تریپس:19.0 میلی مترقطر-مگس سفید:24.0 میلیمترقطر توری با مش 10*20 نخ در هر سانتی متر مربع برای جلوگیری از ورود تمام انواع مگس سفید مناسب است.

بهترین توری ها آنهایی هسنتد که قطر نخشان ظریف تر است.بطور مثال: مش 2412 نخ درسانتی متر مربع با قطرسوراخ 24.0 میلیمتر و قطرنخ 19.0 میلی متر به مقدار33% تهویه را کاهش می دهد،درصورتیکه توری با مش 2010 نخ در سانتی متر مربع استاندارد می تواند 50% هوادهی را کاهش دهد.

خرید توری ضد حشره در تهران

برای انتخاب توری ضد حشره گلخانه به نکات زیر باید توجه داشت:

اندازه سوراخ به میلی متر جهت تشخیص حشره ای که وارد گلخانه خواهد شد.
قطر نخ های تار و پودی توری.
مقاومت درمقابل جریان هوا،همه توری ها با مشخصات یکسان مقاومت یکسانی ندارند.
جذب گرد و غبار و مواد دیگر.
مقاومت درمقابل اشعات خورشید.
یکنواختی بافت توری.
مفهوم توری ضدحشره با مش 22*10 یعنی در یک اینچ مترمربع تعداد 10 تار یا رشته عمودی و تعداد 22 تار یا رشته افقی وجود دارد.

ارتباط با ما:

شماره تماس:

09373219035

آدرس:

مازندران، بابل

ایمیل:

sales@tikatrading.ir

ساعت کاری:

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

پنج شنبه ۹ الی ۱۴

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.