فروش توری ضد حشره در بیرجند

دسته بندی مقالات

مازندران، بابل

info@tikatrading.ir

09373219035

فروش توری ضد حشره در بیرجند
432
ژوئن 28, 2022
websazanadmin

فروش توری ضد حشره در بیرجند | بیرجَند مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است. بر اساس آمار این شهر در سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۰۳٬۶۳۶ نفر جمعیت داشته و از شهرهای بزرگ ایران است.

بیرجند نخستین شهر در ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده و بنگاه آبلوله بیرجند به عنوان اولین سازمان آبرسانی ایران شناخته می‌شود. این شهر همچنین اولین شهر در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران از لوله‌کشی آب شهری برخوردار گردید.باغ اکبریه یکی از بناهای تاریخی شهر در نشست سی و پنجم یونسکو در سال ۲۰۱۱ میلادی به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

مدرسه شوکتیه در این شهر، سومین مدرسهٔ آموزش به سبک نوین بعد از دارالفنون تهران و رشدیه تبریز است. تا پیش از جنگ جهانی دوم، کنسولگری‌های انگلستان و روسیه در بیرجند مشغول فعالیت بوده‌اند.

فروش توری ضد حشره در بیرجند

آفات گیاهی

آفات گلخانه کلیه حشرات و کنه ها که با تغذیه از برگ، گل، شاخه، ریشه، میوه و شیره گیاهی باعث ضعیف شدن گیاه. و در نهایت باعث مرگ گیاه شود هستند.

آفات گلخانه متنوع است، از معمول ترین آن‌ها می‌توان به تریپس، مگس سفید، شپشک، کنه و… اشاره کرد.

شناسایی حشرات در گلخانه

حشرات دارای بدن سه قسمتی هستند شامل: سر، سینه و شکم که مجزا از هم هستند. و دارای یک جفت شاخک و سه جفت پا در ناحیه سینه هستند.
حشرات معمولاً بالدار و تخمگذارند.
حشرات دارای قطعات دهانی به صورت جونده، مکنده و لیسنده می باشند.

تاثیر توری ضد حشره در کشت گلخانه ای

مقابله با هجوم آفات یک اصل جدی در هر نوع فعالیت کشاورزی است. آفاتی که می توانند در قامت هجوم مخرب حشرات باشند تا سرایت انواع بیماری ها و ماهیتی جز نابود کردن گیاهان زراعی ندارند. گیاهان تحت کشت، شرایط مساعدی در لانه گزینی انواع آفات دارند.

آنها برای حضور، تکثیر و در امتداد آن تخریب توسط انواع حشرات مناسب هستند. لذا اگر محصول نهایی در تولید کشاورزی را جدی می دانیم، باید در تقابل موثر برای کنترل آفات اقدام کنیم. بهره ‌مندی از توری ضد حشره یکی از همین اقدامات سازنده است که در فضاهای گلخانه ‌ای برای جلوگیری از ورود حشرات نصب می ‌شود.

فروش توری ضد حشره در بیرجند

توری ضد حشره
توری ضد حشره

کشت گلخانه ‌ای ذاتا. برای تقابل. با حضور حشرات طراحی شده است. فضای گلخانه یک سالن محصور شده. با دیواره هایی شفاف است. و این دیواره ها کاملاً مانع از ورود حشرات هستند. اما نکته کلیدی در امر گلخانه داری تامین شرایط تهویه مطبوع برای گیاهان می باشد.

گیاهان برای رشد کردن به هوای تازه نیاز دارند. البته در این باره نیز انواع سیستم های استاندارد و اصولی برای ایجاد گردش هوا در محیط گلخانه ‌ای را طراحی کرده ‌اند. لکن سمت ورودی سیستم تا دریچه های خروجی سیستم تهویه مطبوع گلخانه ای. و یا هر دریچه دیگری. در جداره های گلخانه که برای تبادل هوا. در نظر گرفته شده اند. مستعد ورود حشرات هستند.

فروش توری ضد حشره در بیرجند

توری ضد حشره را برای نصب شدن در چنین فضاهایی در محیط گلخانه ‌ای طراحی کرده ‌اند. توری ضد حشره یک شبکه مش ریز است. که برای جلوگیری از ورود حشرات. به گلخانه ساخته شده. و با نصب صحیح از ورود حشرات جلوگیری می‌کند.

نیازی نیست که بخواهیم تمام جداره‌ های گلخانه را با توری حشره گیر گلخانه ای بپوشانیم. جداره‌ های شفاف گلخانه ‌ای از قبل با همین هدف ساده. طراحی و نصب شده ‌اند. لکن هر گونه دریچه در جداره‌ های گلخانه ای که در معرض جریان هوای آزاد است. باید توسط توری حشره گیر. گلخانه پوشیده شود.

در حال حاضر عموم ایده ها در خرید توری ضد حشره برای نصب شدن در دیواره های گلخانه ای است. اما گاهی خرید توری ضد حشره توسط مردم عادی برای نصب های خانگی صورت می گیرد.

محیط خانه نیز تحمل حضور حشرات را ندارد و می‌ توان با اندکی تغییرات در ساختار نصب توری ضد حشره از آنها در مصارف خانگی نیز بهره مند شد. لازم به ذکر است که در حال حاضر نصب توری ضد حشره برای محیط های گلخانه ای در بسیاری از کشورها اجباری است و در صنعت گلخانه داری ایران نیز سال ‌ها است که به عنوان یک ابزار ساده در کنترل آفات شناخته می شود.

ویژگی های توری ضد حشره

ساخت کشورهای ترکیه، چین وایتالیا
5 تا 10 درصد مواد آنتی یو وی یا ضد اشعه فرا بنفش
20 درصد ایجاد سایه اندازی
جنس مواد پلی اتیلن

انواع توری ضد حشره بر اساس رنگ

1.توری ضد حشره نقره ای یا آلومینیومی: دفع شته ها و کاهش دمای گلخانه

2.توری ضد حشره سفید: انتقال نور عالی ولی در کاهش دمای گلخانه تاثیر کمی دارد.

3.توری ضد حشره سیاه: آفتابگیر با اثر خنک کنندگی و انتقال نور پایین

همکاران ما در تیکا. آماده سرویس دهی به شما عزیزان. در بیرجند میباشند. و سعی دارند علاوه بر ارائه کالای با کیفیت به همراه قیمت مناسب، لذت دریافت یک سرویس مناسب و خرید خوب را در ذهن شما ماندگار کنند.

ارتباط با ما:

شماره تماس:

09373219035

آدرس:

مازندران، بابل

ایمیل:

sales@tikatrading.ir

ساعت کاری:

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

پنج شنبه ۹ الی ۱۴

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.