نخ گلخانه انتی یووی

دسته بندی مقالات

مازندران، بابل

info@tikatrading.ir

09373219035

نخ گلخانه انتی یووی
97
مارس 13, 2023
websazanadmin

نخ گلخانه انتی یووی | نخ گلخانه انتی یووی يكي از محصولات جديد بازرگاني تيكا است .
بازرگاني تيكا عرضه كننده تجهيزات كشاورزي و گلخانه اي خصوصا توري ضدحشره است،در اين مقاله به معرفي نخ گلخانه آنتي يووي دار ميپردازیم .
نخ گلخانه از الیاف بسیار نرم و مناسب ساخته می‌شود . که با بدنه نرم گیاهان هماهنگی داشته و به بدنه گیاه آسیبی نرساند. نخ های مقاوم یو وی دار(2درصد) در گلخانه ها مقاومت بالا در برابر گرما، پوسیدگی، سرما داشته که موجب صرفه جویی بالایی در هزینه های جانبی خواهد داشت .

بازرگانی تیکا

نخ گلخانه به عنوان محصول و تولیدات پرطرفدار و پر کاربرد شناخته می‌شود. نخ گلخانه که تحت‌ عنوان نخ بوته نیز معرفی می‌گردد، از ابزار و وسایل پرکاربرد در گلخانه‌ها به شمار می‌رود . این نخ‌ها با بالا کشیدن و نگهداری بوته‌ ها از افتادگی آن ‌ها جلوگیری خواهد کرد . باتوجه به نوع محصول، از نخ‌هایی با ضخامت‌های متفاوت نیز استفاده می‌گردد. این نخ‌ها با استفاده از بهترین و مرغوب ‌ترین نوع پلی پروپیلن و سایر افزودنی‌های لازم تولید شده است . علاوه بر گلخانه در صنایع دیگری مثل بسته‌بندی و ماهیگیری نیز کاربرد دارد.

نخ گلخانه انتی یووی

مشخصات و ویژگی نخ گلخانه UV

در کشور ما نخ های گلخانه ای ، هیچ گونه خطری برای گیاهان ندارند ، چون الیاف به کار رفته در آن ها بسیار نرم است . و بدن بوته ها را زخمی نمی‌کند .

نحوه بستن نخ از اهمیت بالایی برخوردار است. هر گونه بی احتیاطی ضرر های جبران ناپذیری در بر دارد.بستن آن ها به وسیله افراد کارآمد و خبره انجام می‌شود، چون گیاهان دارای ظرافت خاصی می‌باشند و بسیار ترد و شکننده هستند. در تولید این نخ‌ ها در ترکیبات خود مواد Anti Uv استفاده نموده اند و در مقابل اشعه ماوراء بنفش و نور شدید آفتاب دچار هیچگونه آسیبی نخواهد شد. این نخ‌ها با استفاده از دستگاه‌های استاندارد و پیشرفته نخ‌هایی تولید می‌کند که قطر و تاب آن‌ها در تمام طول نخ یکسان است.

این قبیل نخ ها از مواد آنتی یو وی (Anti UV) تولید می‌شوند که از طول عمر و مقاومت بالایی برخوردار هستند. آن ها یکی از وسایل پر کاربرد در گلخانه جهت کشت انواع صیفی جات از قبیل گوجه، خیار، فلفل و سایر گیاهان برای رشد می باشند. با استفاده از این نخ یووی دار ، بوته را به نخ وصل نمایید سپس نخ را در قسمت بالای گلخانه به قلاب وصل نموده تا به این ترتیب بوته گیاه رشد کرده و بالا برود. شما می توانید با این روش بیشترین تعداد بوته را پرورش دهید و از حداکثر گلخانه جهت رشد گیاهان مختلف استفاده کنید. نخ یووی گلخانه به لحاظ کیفی از کیفیت بالا و ضخامت مناسبی جهت کشت گلخانه ای برخوردار می‌باشد.

نخ گلخانه انتی یووی

ویژگی نخ گلخانه یو وی

نخ های مخصوص گلخانه دارای استحکام زیادی می‌باشند. و باعث شده تا به خوبی دربرابر هرگونه فشار، کشش و آسیب مقاوم باشند .

این نخ ها تحت تأثیر تغییرات محیطی قرار نگیرند . این محصول وزن‌های بسیار بالا را براحتی تحمل می ‌کند و زود دچار پارگی نخواهد شد. این نخ‌ ها به دلیل برخورداری از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب بسیار نرم و انعطاف ‌پذیر می باشند و ضمن اینکه پوسیده نمی ‌شوند، به دست نیز آسیبی نمی‌رسانند. همچنین در صورت بلعیده شدن توسط حیوانات مشکلی را برای آن ‌ها بوجود نخواهند آورد .

نخ‌‌گلخانه اشتعال ناپذیر خواهد بود و به خوبی در برابر حرارت، آتش نمی‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های نخ گلخانه یو وی می‌توان به دوام سایشی بالای آن‌ها اشاره داشت. به همین دلیل ضمن بر گلخانه، از این نخ ‌ها در بسته‌بندی محصولات نیز استفاده می‌گردد. برخوردار از مواد آنتی یو وی (Anti UV) و طول عمر و مقاومت بالا از ویژگی این محصول است. همچنین برخورداری از حالتی از بافندگی که از آسیب رساندن و بریدن گیاه جلوگیری می‌کند . دارای ضخامت مناسبی باشد با توجه به نوع محصول مورد کشت می توانید از نخ هایی با ضخامت های مختلف استفاده کنید.
باعث افزایش بهره وری محصولات گلخانه ای می‌شود طوری که شما می توانید محصولات بیشتری را کشت کنید.

باعث افزایش کیفیت محصولات کشاورزی می‌شود.

در ساخت این محصول از بهترین مواد آنتی یو وی و مواد اولیه مقاوم استفاده شده است.

در برابر پارگی مقاوم است.

باعث بهبود عملکرد گلخانه می شود.

نخ گلخانه انتی یووی

نخ بوته uv دار

این نخ بوته uv دار با استفاده از گیره های مخصوصه بوته جهت نگهداری بوته ها (خیار-گوجه فرنگی-فلفل و …) در گلخانه ها استفاده می‌شود . استفاده از این نخ ها باعث میشود با رشد گیاه بوته به پایین خم نشود و حالت غیرعادی به خود نگیرد. این کار باعث میشود که با افزایش اندازه گیاه بوته ها درهم تنیده نشوند. هر کدام در مسیر مناسب و استاندارد رشد نمایند. همچنین به دور نگه داشتن میوه ها از زمین کمک می کند که باعث کاهش آسیب ناشی از حشرات زمین می شود. باید توجه داشت که استفاده از گیره و نخ بوته در زمان مناسب باید صورت بگیرد (در زمانی که بوته هنوز خیلی سنگین نشده و به پایین خم نشده). از دیگر مزیت های استفاده از این نخ ها فراهم کردن نور کافی به گیاه می باشد.

بازرگانی تیکا

مصارف نخ مخصوص گلخانه

نخ مخصوص گلخانه که به نخ محصول نیز معروف است، در گلخانه‌ها به منظور بالا نگه داشتن بوته‌ها و همچنین جلوگیری از افتادگی محصولات استفاده می‌شود. از نخ گلخانه در کشت محصولاتی از قبیل گوجه، فلفل، خیار استفاده می‌شود. با استفاده از این نخ‌ها می ‌توانید تعداد بیشتری بوته را در گلخانه خود یا هر فضای دیگری پرورش دهید و از فضای موجود بهترین استفاده ی بهینه را کنید.

از نخ محصول در جاهای دیگری نیز استفاده می شود. این نخ‌ها در صنعت بسته‌بندی و برای محکم کردن درب جعبه‌ها به کار گرفته می ‌شوند . همچنین از این محصول جهت دوختن درب گونی ‌های سیب‌زمینی و پیاز استفاده می‌شود. علاوه براین، نخ گلخانه در صنایع زیر نیز کاربرد دارند :

صنایع دستی و تزیین برخی از کار های چوبی.

در جارو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای سنگین کردن تور ماهیگیرینیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گیاهان رونده مانند پتوس ها و سایر گیاهان آپارتمانی

شاخه های درخت مو

ارتباط با ما:

شماره تماس:

09373219035

آدرس:

مازندران، بابل

ایمیل:

sales@tikatrading.ir

ساعت کاری:

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17

پنج شنبه 9 الی 14

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.